Teatame, et ajutiselt (alates veebruar 2022) ei osuta Murueide villakoda teenuseid ega valmista tooteid (täpsema info saamiseks palun helista või kirjuta meile)

Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Hindadele lisandub saatmiskulu vastavalt Eesti Posti hinnakirjale ja ostjaga eelnevalt kokkulepitud tarneviisile (Omniva pakiautomaat, kuller või postkontor). Kui üks ost ületab 50€, siis Eesti siseselt postikulu ei lisandu.

Ehtekoja toodete ostmiseks saada kodulehelt meile oma tellimus. Mitme toote puhul võib tellimuse saata ka kontakt-vormi kaudu, kus kindlasti märkida ära toodete koodid ja kogused. Ehtekoja tooted on müügil:
Eesti Rahva Muuseumi poes
Eesti Ajaloomuuseumi poodides
Eesti rahvakunsti ja käsitööliidu podides
Käsitöömeistrite poes “EESTI ESINDUS”

Villakojas valminud toodete puhul teame alati ka villa päritolu – lamba nime ja tema kodufarmi. Tooted, mis on tehtud ühe lamba villast saavad kaasa ka selle looma nime. Nii tekib ostjal võimalus oma eelistatud looma villa ka tulevikus osta. Segatud kiudude puhul on see toote kirjelduses alati märgitud. Meie villakojas valminud ja uue omaniku leidnud toodete fotod rändavad “tehtud tööde” kataloogi. Villakoja tooteid saab näha ja katsuda erinevatel käsitöölaatadel.

Tootekataloogides nähtuvatel fotodel olevad esemed on Murueide riiulis (nn.laos), kuid mitmed neist rändavad aegajalt ka käsitöölaatadele, kus neid näha ja käest-kätte osta saab. Müüdud esemeid ei kustuta meie kataloogidest arvuti ega robot – see tähendab, et info muutmine toimub esimesel võimalusel aga mitte automaatselt. Tellimustele reageerime reeglina hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul. Kiirete küsimuste ja lisainfo saamiseks palume helistada.