+372 5157 725 | +372 5082 138 katti@murueit.ee

Hindadele lisandub saatmiskulu vastavalt Eesti Posti hinnakirjale ja ostjaga eelnevalt kokkulepitud tarneviisile (Omniva pakiautomaat, kuller või postkontor). Kui üks ost ületab 50€, siis Eesti siseselt postikulu ei lisandu.

Ehtekoja toodete ostmiseks saada kodulehelt meile oma tellimus. Mitme toote puhul võib tellimuse saata ka kontakt-vormi kaudu, kus kindlasti märkida ära toodete koodid ja kogused. Ehtekoja tooted on müügil:
Eesti Rahva Muuseumi poes
Eesti Ajaloomuuseumi poodides
Eesti rahvakunsti ja käsitööliidu podides
Käsitöömeistrite poes “EESTI ESINDUS”

Villakoja tootekataloogis “kraasvill” on sageli märgitud ka villa päritolu – lamba või tema kodufarmi nimi. Nii tekib ostjal võimalus oma eelistatud looma villa ka tulevikus osta. Segatud kiudude puhul on see toote kirjelduses alati märgitud. Valik villakojas valminud ja juba müüdud toodete fotosid rändavad “tehtud tööde” kataloogi.

Tootekataloogides nähtuvatel fotodel olevad esemed on Murueide riiulis (nn.laos), kuid mitmed neist rändavad aegajalt ka käsitöölaatadele, kus neid näha ja käest-kätte osta saab. Müüdud esemeid ei kustuta meie kataloogidest arvuti ega robot – see tähendab, et info muutmine toimub esimesel võimalusel aga mitte automaatselt. Tellimustele reageerime reeglina hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul. Kiirete küsimuste ja lisainfo saamiseks palume helistada.

Sulge menüü